Web Sitemiz

 

Behlül TÜRK
Dilimizin doğru,düzgün kullanımına yönelik verdiğiniz emek için teşekkür ediyor,saygı iletiyorum.

 

Ersoy / 24 Ekim 2018 Çarşamba 22:35
Hocam mükemmeli hak eden bir siteniz var. Bu egzersizleri tekrar ettiğimizde sessiz harflerin doğru boğumlanmasında sorunumuz kalmaz. İşin temelini doğru bir şekilde tekrar ederek başaracağız. Elbette usta spikerler kadar tonlamada mükemmel hale gelemeyiz ancak konuşmamızın anlaşılabilirlik kalitesi kesinlikle artacak. Emeğinize, iyi niyetinize çok teşekkür ederim, İyi ki varsınız…

 

Dilek Karakul
Merhaba ben Dilek Karakul.İşlerinizde kolaylıklar dilerim.Sevgili müzik öğretmenimin facebook paylaşımı ile haberdar oldum çalışmalarınızdan.Öncelikle çok sevindiğimi belirtmeliyim.Sevgili Jülide Sönmez’e ve dilimizin doğru kullanımına emek veren çalışanlarınıza teşekkür ederim.Sizin de vurgu yaptığınız gibi “diline sahip çıkan kültürüne de sahip çıkar”.Sevgiler, saygılar.

 

Şöhret
Jülide Hanım, birikimlerinizi bu şekilde paylaşım yoluna gitmeniz harika. Kapsamlı bir kaynak olmuş. Sizi kutluyorum.

 

Fahri
Hanımefendiye müteşekkirim. Saygılar sunarım.

 

Yusuf Işık
Jülide hanım, yaptığınız bu çalışmadan çok faydalandım. Çok teşekkürler. Başarılarınızın devamını diliyorum.

 

SERAP ÖRER
BİR MESLEKTAŞ OLARAK BEN ÇOK BEĞENDİM. DERSLER HARİKA. GERÇEKTEN ÇOK İŞİME YARADI. JULİDE HANIMIN VİDEOLARINI KESİNLİKLE İZLENMESİ GEREKTİĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM. BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLİYORUM.

 

Ahmet Lüleci
Bravo. Çok guzel ve yararlı bir calisma.

 

Dr. Kadriye Işıklar Pürçek
TED Üniversitesinde okuyan kızım aracılığıyla haberdar oldum. Birbirimizi anlamamıza katkı sağlayacak harikulade bir çaba. ANA OĞUL u tebrik ediyorum.

 

Kenan Bölükbaş
Jülide hocam elinize sağlık, gerçekten iyi düşünülmüş bir proje. Tebrik ediyorum. Öğrencilerime web sitenizi önereceğim. Yolunuz açık olsun. Selamlar

 

İlhan İŞMAN
Jülide kardeşim mükemmel bir proje, yürekten destekliyor başarılar diliyorum. Her zaman ve her yerde reklamınızı gönülden yapmaya da söz veriyorum… Yolunuz bahtınız açık olsun…

 

Gülden Özel
Titiz ve kapsamlı bir çalışma; bu konuda kaynak arayanların tereddütsüz başvuru adresi olmalı. Türkçeye ve işine saygılı deneyimli bir spiker, onunla aynı heyecanı paylaşan bir evladın emeğine teşekkürler…


Ekşi Sözlük
jülide sönmez, her dersi müthiş bir özenle hazırlayıp bizlere ücretsiz bir şekilde sitesinden ve youtube sayfasından sunmuş.

dersler şimdiye kadar gördüğüm bütün diksiyon, konuşma eğitim videolarından daha kaliteli ve daha derli toplu. nefes eğitiminden başlayan program artikülasyon, ses, ağız tembelliği gibi birçok konuya değiniyor.

 

Esra Eskigun
hocam her zamanki gibi harikasınız….

 

Müge Wöber
Sosyal medyada ciddiye alınacak tek web sitesi. Tebrik ediyorum.

 

Murat Can CANBAY
Anne oğul mükemmel bir ikilisiniz, kutlarım. Sevgili Jülide olağanüstü bir iş yapmışsın.Öğrencilerime kesinlikle önereceğim.

 

Feray Uz
Birikim, tecrübe, bilgi artık bizimle… Teşekkürler…

 

Serdar Taşman
Bir köşeye not edin. Faydalanacağınızdan eminim. Devre arkadaşım spiker Jülide Sönmez’in emeğine sağlık.

 

Özgü Yıldırım
Jülide hocam, çok sevindim. Hayırlı olsun. Ellerinize, emeğinize sağlık.

 

Atakan Kaya
Selam hocam, bir heyecanla izledim videolarınızı. Ortaya başarılı ve kaliteli bir iş çıktığı çok belli. Zevkle takip edip çevreme tavsiye edeceğimden emin olabilirsiniz. Bizi unutmamanız da ayrı gülümsetti hocam.

 

Nerih Çatık Demir
Jülide hocam, harika bir proje. Yolunuz açık olsun. Tebrik ediyorum, başarılar diliyorum.

 

Sibel Değer
Bizler usta-çırak ilişkisiyle büyüyen şanslı bir nesildik. Bir şeyler öğrenmek için ustaların yanından hiç ayrılmazdık. Hadi bakalım, şimdi bu usta sizin ayağınıza gelmiş. Sakın kaçırmayın bu fırsatı. Jülide, emeğine sağlık.

 

Füsun Ünsal
En doğru adreslerden biri. Yolun açık olsun.

 

Müveddet Anter
Ne güzel, ne sevindirici bir haber bu anadilimiz için… Kolay gelsin…

 

Demet Kayıran
Kutluyorum. Harika bir karar. Uzmanlıklar, deneyimler paylaşılmazsa yazık olur. Ne çok kişiye yol açacak, yetenekleri ortaya çıkaracak ve eğiteceksin.

 

İnci Gürbüzatik
Jülide hararetle destekliyorum. Geç bile kaldın aklı olan sana koşar. Çok önemlisin, biliyorsun. Destekçinim. Başarılar şimdiden.

 

Ekşi Sözlük
trt spikeri jülide sönmez tarafından hazırlanan kid eğitim yani konuşma iletişim diksiyon eğitimiile düzeltebileceğiniz söz söyleme sanatı.

tamamen ücretsiz*** olan bu eğitim programının içeriğini kid eğitim başlığında anlatmaya çalıştım. oradan detaylara ulaşabilirsiniz.

Sosyal Medya